Csütörtök éjszaka a hetedik és nyolcadik évfolyam tanulói a suliban aludtak. Előtte számháborúztak, moldvai táncokat tanultak, rókát vadásztak a Rác bányában és karaokéztak . A péntek csak levezetése volt ennek
Csütörtök éjszaka a hetedik és nyolcadik évfolyam tanulói a suliban aludtak. Előtte számháborúztak, moldvai táncokat tanultak, rókát vadásztak a Rác bányában és karaokéztak . A péntek csak levezetése volt ennek
Hetvenedik születésnap sok vidámsággal és finom tortával. A mai napon óriási tortával köszöntöttük iskolánk hetvenedik évfordulóját, majd közösen zumbáztunk. A nap folyamán az alsósok játéknapot tartottak, aszfaltrajz-bajnokságon és LÜK versenyen vettek részt, kutyabemutatót
Zentais hetünk harmadik napján sem maradtunk móka nélkül. Minden osztályunk megcsodálhatta az Utazó Planetárium műsorát. Az alsósok bolhapiacot rendeztek egymás számára. Felsőseink idegen nyelvi vetélkedőn, az Aranybulla Könyvtár Társas-terén, a Bregyó
A keddi napunk is nagyon izgalmasra sikeredett. Az alsósok a Kiskalász zenekar koncertjét élvezhették, Zenesulis foglalkozáson és közlekedési akadályversenyen múlatták az időt. A felsősök drónbemutatón és iskolai kísérletbemutatón vettek részt,
A zentais hét első napján színes programokkal készültünk tanulóink számára. Az alsósok Víg Balázs íróval találkoztak. Délután kézműves foglalkozásokon vettek részt, fűfejet, stresszlabdát készítettek,kavicsot festettek és fontak, a felesleges energiát pedig konzervdoboz-célbadobással vezették
Kedves Szülők! A Zentai Úti Általános Iskola közössége nevében szívből köszönjük, hogy részvételükkel, támogatójegy vásárlásával, tombola-és zsákbamacska felajánlással hozzájárultak a zentais jótékonysági bál sikeréhez. Remek hangulatú rendezvényen vehettünk részt, amelynek
A Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola által meghirdetett „A zene az kell” című megyei alkotópályázaton két tanulónk kiemelkedő teljesítményt nyújtott. A rajzolás-festés kategóriában megyei 1. helyezett
Csütörtök délután az ötödik évfolyamosok a Vörösmarty Színház előadásában nézhették meg a „Padlás” című musicalt. A különböző érettségű gyermekeket a szórakoztató, humoros előadás mélyebb mondanivalója saját érzelmi szintjükön ragadta meg.
Április 27-én a 4.5.6. évfolyamos diákok a PartiTúra Ifjúsági Hangversenysorozat 4. koncertjén vettek részt. Haydn Reggel c. szimfóniáját az Alba Regia Szimfonikus Zenekar előadásában hallgattuk meg. Az előadás interaktív volt, így
Jól sikerült az Aktív közlekedés hete ! Hálásan köszönjük a szülők pozitív hozzáállást, szemmel láthatóan csökkent a Zentai utcában reggelente megforduló autók száma, ezzel párhuzamosan a biciklitárolónk megtelt kerékpárokkal .