Kedves Szülők!
A Zentai Úti Általános Iskola közössége nevében szívből köszönjük, hogy részvételükkel, támogatójegy vásárlásával, tombola-és zsákbamacska felajánlással hozzájárultak a zentais jótékonysági bál sikeréhez.
Remek hangulatú rendezvényen vehettünk részt, amelynek bevételével tovább fejleszthetjük iskolaudvarunkat.





Köszönjük, hogy a programot városunk polgármestere, dr. Cser-Palkovics András is támogatta!
