A Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola által meghirdetett „A zene az kell” című megyei alkotópályázaton két tanulónk kiemelkedő teljesítményt nyújtott. A rajzolás-festés kategóriában megyei 1. helyezett lett Visnyei-Beron András 8.b osztályos tanuló, a kisplasztika kategóriában megyei 3. helyezett lett Juhász Viktória Lilla 5.a osztályos tanuló. Közel 200 pályamű közül érték el ezt szép eredményt. Gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak, Gálné Pék Eszternek!





