Csütörtök délután az ötödik évfolyamosok a Vörösmarty Színház előadásában nézhették meg a „Padlás” című musicalt. A különböző érettségű gyermekeket a szórakoztató, humoros előadás mélyebb mondanivalója saját érzelmi szintjükön ragadta meg. Mindezekről később, órákon is beszélgetünk velük.


